تهران موزیک
دانلود آهنگ بن بست از حمید عسگری , اس ام اس امام علی ولادت , پیامک های تبریک ولادت حضرت علی , دانلود شعر صیاد افتخاری , عکس های عاشقانه 2015 , مدل مو بازیگران هالیوود , دانلود آهنگ بی کلام گیتار شاد , جدیدترین مدل لباس مجلسی ترکیه , شمع آرایی عروسی , دانلود داستان های روضه ای 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
| 

 

ايران را در ايام تحريم بهتر از گذشته مي سازيم

 

معاون اول رييس جمهور:

ايران را در ايام تحريم بهتر از گذشته مي سازيم

تهران - معاون اول رييس جمهور گفت: ملت ايران با تبديل تحريم ها به فرصت، ايران را بااقتدار و به پيشرفته ترين شکل خواهد ساخت و به ملت نويد مي دهيم که ايران را در ايام تحريم بهتر از دوراني که در تحريم نبود، بسازيم.

به گزارش خبرنگار سياسي ايرنا، " محمدرضا رحيمي " شامگاه يکشنبه در نشستي خبري با تبريک روز خبرنگار گفت: در فرهنگ اسلامي خبرنگاري و امانت داري در خبر آنقدر مهم است که به ابزار دست خبرنگار سوگند ياده شده است.

وي با بيان اينکه خبرنگاران در ايران اسلامي به دليل اتصال به آموزه هاي ديني در نقطه مقابل خبرنگاراني قرار دارند که در جهان سلطه دست به توليد خبر مي زنند، اظهار داشت: آنها با خبرهاي خلاف واقع سوژه هايي درست مي کنند که مبناي آن کسب درآمد نامشروع و توسعه مال دنيا و اقتصاد است.

رحيمي ادامه داد: اين در حالي است که خبرنگار اسلامي چنين کارهايي را شيطاني تلقي مي کند و با کارش جهاد مي کند.

وي افزود: تعداد شهداي خبرنگار به نسبت جمعيت خبرنگاران خيره کننده است زيرا خبرنگاران ايران اسلامي به دليل اتصال به آموزه هاي الهي و ديني، اهل مروت، راستي و حق هستند و هر نارساتي را درست جلوه نمي دهند و هر دروغي را راست به حساب نمي‌آورند.

معاون اول رييس جمهور با تاکيد بر اينکه با بيان اينکه شبکه هاي خبري و رسانه‌هاي جهان غرب در سلطه صهيونيست‌هايي قرار دارد که جمعيت آنها در سراسر جهان به 30 ميليون نفر هم نمي‌رسد، اظهار داشت: آنها با دروغ و ناراستي اقتصاد جهان را بلعيده‌اند و با وارونه کردن واقعيات، سعي در ساختن سوژه هايي دارند که تمامي آنها استوار بر درآمدهاي نامشروع است.

رحيمي افزود: وضهيت جهان در حال دگرگوني است و خداوند وعده داده که حق بر باطل و درست بر نادرستي چيره مي شود.

** تحريم به فرصت تبديل مي شود

وي به تحريم همه جهانبه و شديد غرب عليه جمهوري اسلامي ايران در شوراي امنيت، اتحاديه اروپا و اذناب آنان در کانادا و استراليا اشاره کرد و اظهار داشت: استکبار تصور مي کرد با اين تحريم هاي جديد مي تواند ملت ايران را به زانو در آورد اما در آستانه تحريم هاي جديد يکي از بزرگترين قراردادها را با 21 هزار ميليارد تومان با امکانات داخلي کشور در پارس جنوبي منعقد شد.

معاون اول رييس جمهوري افزود: ما تصميم گرفتيم که همه راه‌هاي مواصلاتي را به هم وصل کنيم و ترانزيت را از هفت ميليون تن فعلي به 70 ميليون تن برسانيم.

رحيمي، رسيدن به خودکفايي در توليد قطعات حساس و رفع تمام نيازهاي وزارت نفت و شرکت هاي وابسته در داخل را از تصميمات دولت براي تبديل تحريم به فرصت ذکر کرد و گفت: آنها وضعيتي به وجود آوردند که فاتحه آنها را در خاورميانه بخوانيم و در آينده مجلس ترحيمي براي آنان برگزار کنيم.

وي افزود: مصمم هستيم تحريم را بي ارزش تلقي کنيم و نيازهاي کشور را در داخل تامين کنيم.

معاون اول رييس جمهوري کل ارزش مبادلات اتحاديه اروپا با ايران را 20 ميليارد دلار برآورد کرد و اظهار داشت: گندم درجه دو، سويا و ذرت و اقلامي نظير آن که مي‌توان از ساير کشورها نيز تامين کرد، عمده محصولات وارداتي ايران از اروپا بود.

رحيمي وضع اين تحريم‌ها را به ضرر اروپايي ها دانست و گفت: آنها با اين کار 150 تا 200 هزار شغل را از دست دادند در حالي که همين ميزان اشتغال در کشور ايجاد خواهد شد.

وي با اشاره به انعقاد قراردادهاي متعدد از جمله سد سازي، احداث نيروگاه، احداث جاده با بسياري از کشورها و نيز پيشرفت‌هاي قابل توجه ايران در حوزه فناوري و علم تاکيد کرد: بنا داريم نظم جديدي از اقتصاد بوجود آوريم.

رحيمي ادامه داد: ملت ايران با تبديل تحريم ها به فرصت، ايران را بااقتدار و به پيشرفته ترين شکل خواهد ساخت و به ملت نويد مي دهيم که ايران را در ايام تحريم بهتر از دوراني که در تحريم نبود، بسازيم.

وي وعده داد که در آينده درآمد کشور فقط از بخش ترانزيت کالا به اندازه درآمد نفتي کشور باشد و فازهاي پارس جنوبي نيز به نحوي گسترش يابد که درآمد کشور از هر يک از اين فازها به 10 ميليون دلار برسد.

معاون اول رييس جمهور از تشکيل يک کنسرسيوم بيمه در کشور با مشارکت شرکت‌هاي داخلي خبر داد و گفت: در حال حاضر 13 شرکت بزرگ بيمه در جهان هست که کار بيمه کشتي‌ها را انجام مي دهند و ايران با تشکيل اين کنسرسيوم بيمه‌اي، چهاردهمين شرکت بزرگ بيمه جهان را تاسيس و نه تنها کشتي‌هاي خود را بيمه خواهد کرد، بلکه در آينده حاضر است کشتي هاي ساير کشورها را نيز بيمه کند.

رحيمي با اشاره به سياست دولت هاي قبل مبني بر ذخيره درآمد کشور در بانک‌هاي خارجي، آن را نادرست دانست و گفت که اين دولت اين پول را که به آنها بهره ناچيزي تعلق مي‌گرفت، در داخل کشور به کار تبديل کرد و به آن سود بالايي نيز مي‌پردازد.

معاون اول رييس جمهور وعده داد که ايران در آينده نزديک به يکي از صادرکنندگان بنزين در جهان تبديل شود و از اين شيوه تهديدها را به فرصت تبديل مي کند.

** انتقاد رحيمي از کساني که به قلم احترام نمي گذارند

رحيمي در ادامه به انتقاد از کساني پرداخت که حرمت قلم را نگه نمي دارند و مطالبي را مي‌نويسند که موجب نگراني در جامعه مي شود.

وي اعلام برخي روزنامه‌ها مبني بر اينکه سه برابر نياز کشور، برنج وارد شده است را دروغ دانست گفت: دولت در زمينه برنج، تصميم گيري را به استانداران شمالي کشور واگذار شده است و برخي با اعلام چنين خبرهايي سعي دارند تا برنج توليد شده در کشور را ارزان بخرند.

سخنگوي دولت انتشار برخي اخبار ناصحيح عليه دولت را به خاطر عزم دولت براي مقابله با مفاسد اقتصادي عنوان کرد و گفت: تا بحث زمين‌خواري مطرح شد، نقطه اول را زدند اما من شب و روز موضوع را دنبال مي کنم و حساسيتي نسبت به اين مسايل ندارم.

رحيمي افزود: وقتي موضوع معوقات بانکي را پيگيري کرديم، افرادي که در پشت صحنه قرار دارند، کار ديگري کردند که رسانه‌اي نشد و ما انتظار داريم که خبرنگاران کمک کنند که ما زودتر در اين زمينه موفق شويم.

معاون اول رييس جمهور تاکيد کرد: اگر بردن آبروي فرد و ضايع کردن کشور در مقابل قدرت‌هاي زورگو صحيح است، آن را ادامه دهيد.

وي از خبرنگاران خواست که حرمت قلم را پاس بدارند و پشت پرده دست شياطين در داخل و خارج از کشور را افشا کنند.

** کاهش ساعت کاري کارکنان در ماه مبارک رمضان

معاون اول رييس جمهور در ادامه با تشريح مصوبات جديد دولت گفت: بر اساس يکي از مصوبات خبرنگاري در زمره مشاغل سخت و زيان آور قرار گرفت و به زودي مزاياي جانبازان شاغل و ديگر صاحبان مشاغل سخت براي خبرنگاران نيز در نظر گرفته خواهد شد.

معاون اول رييس جمهور در اين نشست خبري از تصويب يک بسته حمايتي کالا در جلسه هيأت دولت به ميزان 750 ميليارد ريال براي ماه مبارک رمضان در جهت حمايت از تمامي بازنشستگان لشکري و کشوري خبر داد.

رحيمي همچنين به تصميم گيري در خصوص ساعت کاري کارکنان دولت در ايام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: مقرر شد ساعت کاري همانند سالهاي گذشته باشد با اين تفاوت که کارمندان مي توانند کمبودهاي ساعت کاري خود را از طريق دورکاري جبران نمايند.

وي در خصوص تصميم گيري ديگري که در هيات دولت در زمينه ارتقاء سيستم حمل و نقل هوايي اتخاذ شد، خاطرنشان کرد: در راستاي سياستهاي اصل 44 مقرر شد زمينه هاي لازم براي خصوصي سازي شرکت هاي هواپيمايي مهيا شود تا با ايجاد رقابت ميان شرکتهاي خصوصي هواپيمايي شاهد نظم در پروازها و ارائه خدمات بهتر به مسافران باشيم.

رحيمي همچنين ابراز اميدواري کرد به زودي با افزايش تعداد پروازها و خريد هواپيماهاي جديد، گام بزرگي در جهت ارتقاء سيستم حمل و نقل هوايي کشور برداشته شود.

[ ] [ ] [ tehranmusic13 ]
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

 |
امکانات وب